Про нас

Наша станція технічного обслуговування  обладнана сучасним устаткуванням, яке допомагає проводити практично увесь спектр ремонтних робіт та діагностування автотранспорту. Ми надаємо авторемонтні послуги для усіх видів транспорту, але особливу увагу приділяємо бусам та вантажним пасажирським автомобілям.

Автомобіль – це не лише засіб для перевезення, але й механізм, який відповідає за безпеку Вашого життя. Він завжди повинен бути у чудовій формі, а у цьому Вам допоможе автосервіс АвтоПоміч «Софія».

 

 

 

Наш автосервіс у місті Львів АвтоПоміч «Софія» надає комплексні послуги з ремонту та обслуговування автотранспортних засобів. На території СТО міститься шість автопідйомників, ділянки діагностики автомобілів, ремонту ходової частини та двигунів, регулювання геометрії коліс, шиномонтаж, зварювання, заміна мастил, а також можливість перекомплектації автомобілів.

Автосервіс у місті Львів

За допомогою комп’ютерної діагностики двигуна, ми можемо отримати всю необхідну інформацію про несправності будь-якої моделі автомобіля. Наші фахівці виконають ремонт двигуна найрізноманітнішої складності – від заміни ременя ГРМ до капітального ремонту.

Після виконання робіт автосервіс АвтоПоміч «Софія» надає гарантію на виконані роботи.

Регулярне діагностування автомобіля на автосервісі АвтоПоміч «Софія» допоможе здобути впевненість на дорозі!